Jak wytwarzamy oprogramowanie?


IT, IT-DLA-ZIELONYCH / wtorek, 7 września, 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak naprawdę przebiega proces dostarczania oprogramowania? Wiele osób ma świadomość konieczności zebrania w jakiś sposób informacji na temat tego, co jest do zrobienia. Nie każdy z nas orientuje się jednak, czym są wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne oraz w jaki sposób można podejść do samego procesu ich zbierania. Sam proces release managementu również budzi wiele wątpliwości. Zastanawia nas sposób podejścia do tego tematu oraz występujące zależności, między innymi ograniczenia i wymogi, jakie nagłada na nas rodzaj aplikacji.

Już 8-go września serdecznie zapraszam Cię na 🧁wyjątkowe spotkanie online na żywo🧁, na którym opowiemy sobie o wytwarzaniu oprogramowania. Będziesz miał okazję przejść ze mną cały proces od poczatku do końca. Na konkretnym przykładzie zastanowimy się, jak wymagania funkcjonalne mapują się na poszczególne elementy rozwiązania technicznego.

Wszystkie szczegóły oraz link do pobranie swojego bezpłatnego biletu uprawniającego do wzięcia udziału w spotkaniu znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *