Ebook „Praktycznie w IT”


IT, IT-DLA-ZIELONYCH / wtorek, 21 listopada, 2023

Kiedy zdałam sobie sprawę, że przez program Praktycznie w IT z sukcesem przeszło już ponad 200 osób, postanowiłam, że uczczę ten moment. W końcu to ponad dwieście historii, wiele z nich zakończonych sukcesem, a wśród kursantów pierwszej edycji programu jest już kilku trenerów IT.

Program Praktycznie w IT powstał bardzo mocno z mojej wewnętrznej potrzeby, by zmieniać życie innych, pomagać im wykorzystać swój potencjał, podać dalej to, co kiedyś sama dostałam, zarażać innych energią, którą kiedyś ktoś zaraził mnie😊🥹

Dzisiaj po 3 latach pracy z kursantami w obszarze Praktycznie w IT mogę powiedzieć, że ten pierwszy cel został osiągnięty. Właściwie co kilka dni obserwuję jak kolejni absolwenci zmieniają swoje życie, z odwagą poszukują pracy w IT, aż w końcu stają się prawdziwymi specjalistami w tym co robią💪 Z drugiej strony jak pisałam na początku wciąż jednak absolwentów programu Praktycznie w IT i Lider w IT można liczyć w setkach, nie zaś tysiącach osób, którym chciałabym przekazać tę energię do działania, tę iskrę motywacji✨

Stąd pomysł na wydanie książki! Książki, w której zebraliśmy historie osób, absolwentów programów Digitally Her, które dzięki swojej pracy i determinacji zmieniły swoją drogę🛤️ Od początku chciałam, aby każda z tych osób poruszyła w swoim rozdziale następujące punkty:

📍Moja historia, czyli co robiłam przed IT
📍Kiedy i dlaczego zdecydowałam, że pora na zmiany?
📍W jaki sposób podeszłam do zmiany branży, co zrobiłam, aby się udało, ile trwał mój proces przebranżowienia
📍Od czego warto zacząć proces zmiany branży? Bez czego moim zdaniem się nie uda?
📍Jakie kursy i programy, mentoringi, książki, materiały mogłabym polecić?
📍Co robię teraz? Czy to moja pierwsza praca w IT?
📍Za co najbardziej cenię moją pracę i IT ogółem jako branżę?
📍Co z perspektywy czasu zrobiłabym inaczej? Co doradziłabym osobie, która myśli o zmianie na IT pod koniec 2023-go roku?

Tak właśnie powstał ebook, którego rozdział będziesz miał/a okazji pobrać poniżej. Serdecznie zachęcam Cię do lektury, ale także znalezienia odpowiedzi na pytanie – co Ty już dziś chcesz zmienić w Twoim życiu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.