Dostarczanie oprogramowania oczami Project Managera i Scrum Mastera


IT, OCZAMI MANAGERA / niedziela, 22 sierpnia, 2021

Delivery w IT – co to tak naprawdę oznacza? Być może dostarczanie oprogramowania. Przekazywanie klientom przygotowanych uprzednio produktów IT. Produktów przygotowanych w harmonijnym i bezproblemowym środowisku.. Czy aby na pewno? No właśnie. Nie do końca.

Bardzo często wytwarzaniu oprogramowania towarzyszy szereg wyzwań. Na naszej drodze pojawia się dużo zależności, elementów do zintegrowania i niewiadomych. Działamy w nieustannie zmieniającym się środowisku. Jest to szczególne wyzwanie dla osób, które obejmują role liderskie i przewodzą innym. Oprócz zorganizowania własnej pracy, muszą one jeszcze wziąć odpowiedzialność za dobrostan zespołu.

Jeśli jesteś jedną z takich osób, mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na wyjątkowe spotkanie online, na którym opowiem Ci o kilku, niekoniecznie oczywistych wyzwaniach, z jakimi muszą mierzyć się na co dzień Scrum Masterzy i Project Managerzy. Zastanowimy się, od czego zależy charakter delivery w IT. Niezależnie od tego, czy dopiero myślisz o podjęciu pierwszej pracy w IT, czy też już jesteś młodym adeptem tej branży, na zakończenie spotkania przygotowałam dla Ciebie niespodziankę! Kliknij 👉TUTAJ👈, aby się zapisać i zarezerwować swoje miejsce już dziś.

Jeśli czytasz ten artykuł po 30-stym sierpnia 2021 roku, nic się nie martw, pod poniższym linkiem otrzymasz nagranie webinaru, owocnego oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *