Wrzesień miesiącem product managementu


IT / poniedziałek, 17 października, 2022

Za nami wrzesień, początek szkoły, nowych projektów zaczynanych z powakacyjną energią, a w Digitally Her miesiąc pod znakiem product managementu!😍

Rola produktowców w IT rośnie w siłę, a wraz z nią pojawiają się nowe możliwości rozwoju. Również my chcieliśmy pokazywać, jak szeroki jest to temat, a sama rola Product Ownera to dopiero preludium do tego obszaru!

Co działo się u nas w związku z tym w tym miesiącu?

🍁Co piątek na naszym Instagramie pochylaliśmy się nad nowym zagadnieniem z produktowego świata. Czasem było to nowe pojęcie, czasem ciekawy wniosek dotyczący aktualnych trendów i badań.
🍁 4-go września.09 odbywa się premiera naszego nowego podcastu 🚀Product Space🔥🙌

Product Space to mój autorski podcast o zarządzaniu produktem, IT i sztuce życia. Dotykamy szerokiego spektrum tematów pokazując jak product management łączy się z technologią i intencjonalnym podejściem do kreowania własnej codzienności. Już teraz możecie odsłuchać pierwsze epizody związane przede wszystkim z rolą product ownera, gdyż myślę, że to właśnie ta rola kojarzy się w Polsce z product managementem najbardziej. Jestem ciekawa Waszej opinii, dajcie znać, jak podobają Ci się dwa pierwsze odcinki!

👉TUTAJ POSŁUCHACIE PODCASTU👈

🍁We wrześniu w gronie subskrybentów, na social mediach i tutaj świętowaliśmy również 3-cie urodziny Digitally Her. Był to dla mnie kolejny milowy krok i okazja do spojrzenia wstecz, docenienia tego wszystkiego, co udało nam się osiągnąć.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.